STOLAR 1 par, "Pinocchio", Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft.

325496. STOLAR 1 par, "Pinocchio", Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft.

Björk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 097