Fat på trefot, höjd 4,5 cm, stämplad K2910
Gallerfat, diameter 10 cm, stämplad 2910 32
Gallerskål, diameter 10 cm, stämplad 11
3 fat, diameter 9 cm, stämplade Sanssouci.
Bruksskick.
Bruksskick.