FAT i porslin, 5 st, Rosenthal och Kronach, Tyskland.

325481. FAT i porslin, 5 st, Rosenthal och Kronach, Tyskland.

Fat på trefot, höjd 4,5 cm, stämplad K2910
Gallerfat, diameter 10 cm, stämplad 2910 32
Gallerskål, diameter 10 cm, stämplad 11
3 fat, diameter 9 cm, stämplade Sanssouci.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 778