CARL ADELSKÖLD. Marin med fartyg, olja på duk, signerad.

325440. CARL ADELSKÖLD. Marin med fartyg, olja på duk, signerad.

Har tillhört Öijareds fideikommiss. Adelsköldska fideikommisset. 58 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 742