SOFFBORD, mässing, skiva av travertin, 1900-talets andra hälft.

325435. SOFFBORD, mässing, skiva av travertin, 1900-talets andra hälft.

Höjd 53 cm
Längd 130 cm
Bredd 65 cm.

Bruksslitage
Underredet i mässing något flammigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm
Längd 130 cm
Bredd 65 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 794