BALJA, zink, 1900-tal.

BALJA, zink, 1900-tal.
3254266. BALJA, zink, 1900-tal.

Diameter exkl. handtag ca. 68 cm. Höjd exkl. handtag ca. 39 cm.

Bruksslitage, fläckar, bucklor.

Tema

Månadsauktion januari

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Månadsauktion januari

Antal besök: 421