BJÖRN BLOMBERG. Vatten och fjällandskap, färglitografi, signerad, numrerad 131/210.

325418. BJÖRN BLOMBERG. Vatten och fjällandskap, färglitografi, signerad, numrerad 131/210.

Rammått 52 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 52 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 433