TAKLAMPA, 3-armad, 1900-talets senare del.

325415. TAKLAMPA, 3-armad, 1900-talets senare del.

Med tre glaskupor. Höjd inklusive kedja 115 cm, bredd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 730