STOL, Danmark, 1950/60-tal.

STOL, Danmark, 1950/60-tal.
3253472. STOL, Danmark, 1950/60-tal.

Teak. Sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage. Klädsel med slitage och hål. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak. Sitthöjd ca 45 cm.

Antal besök: 649