SERVISDELAR, 7 st, "Koka" blå, Hertha Bengtsson, Rörstrand.

325334. SERVISDELAR, 7 st, "Koka" blå, Hertha Bengtsson, Rörstrand.

Kanna, 2 tekannor, 4 karotter med lock.

Visst slitage, en smärre nagg på större tekannan innerring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 594