FOTOGENLAMPA samt SKÅL PÅ FOT, 1800/1900-tal.

325321. FOTOGENLAMPA samt SKÅL PÅ FOT, 1800/1900-tal.

Fotogenlampans höjd ca 45 cm
Skålens höjd 25, diameter 25,5 cm.

Bruksslitage, minimal nagg på skålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotogenlampans höjd ca 45 cm

Antal besök: 730