OKÄND KONSTNÄR. Skogslandskap med å. Olja på duk. Signerad P.Olsen.

325313. OKÄND KONSTNÄR. Skogslandskap med å. Olja på duk. Signerad P.Olsen.

64 x 43 cm.

Ytslitage, smärre färgbortfall på kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 43 cm.

Antal besök: 3 808