DOSA, mässing med agater, 1800-tal.

325287. DOSA, mässing med agater, 1800-tal.

Längd ca 6 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 6 cm.

Slitage.

Antal besök: 563