BOKHYLLA, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, 1950/60-tal.
325276. BOKHYLLA, 1950/60-tal.

Teak med svärtade detaljer. Längd 96, bredd 35, höjd 160 cm.

Bruksslitage, repor på hyllplanen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 096