325235. KLÄNNINGAR, 15 st, BLUSAR/TOPPAR, 8 st, KJOLAR, 3 st, DRÄKTER, 2 st, KAVAJ, KAPPA, FÖRKLÄDE samt BADROCK.
I blandade storlekar, mestadels omärkta.
Bland annat i frotté.
3 st konfektionskartonger medföljer.
Slitage, skador, fläckar, delvis gulnad textil, delvis hemmasydda, delvis möjligen omsydda, kartonger med skador.