CARL MALMSTEN. Skåp, Svensk Fur. 1900-talets mitt.

325209. CARL MALMSTEN. Skåp, Svensk Fur. 1900-talets mitt.

Skåp på benställning med två lådor, ett dörrpar med bakomliggande hyllor och lådor. Ljusgrå bemålning. Höjd 151, bredd 110, djup 40 cm.

Bruksslitage. Märken.

Nyckel/nycklar finns.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken.

Nyckel/nycklar finns.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 8 281