BRODER DANIEL FOREVER, signerad box.

3252023. BRODER DANIEL FOREVER, signerad box.

boxens mått ca 31x31 cm
innehåller:
- FILMEN
- EXTRAMATERIAL
- LIVE-CD (WAY OUT WEST 080808
- CD MED KOMMENTARER FRÅN HENRIK BERGGREN

PROVENIENS:
Bengans Skivbutik, Stockholm.

Mycket gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

boxens mått ca 31x31 cm
innehåller:
- FILMEN
- EXTRAMATERIAL

PROVENIENS:
Bengans Skivbutik, Stockholm.

Mycket gott skick.

Antal besök: 443