MANUEL MARÍN. Utan titel.

MANUEL MARÍN. Utan titel.
3251574. MANUEL MARÍN. Utan titel.

Mobil skulptur i polykrom metall
Signerad
51x66x20 cm.

Små repor och små brister i polykrom.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad
51x66x20 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 673