BÄNK, med lock, 1800-tal.

BÄNK, med lock, 1800-tal.
325134. BÄNK, med lock, 1800-tal.

Höjd 49, bredd 37, längd 142 cm.

Slitage, repor, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, skav.

Antal besök: 916