SYMASKIN, Husqvarna, Optima 190 selectronic, 1900-talet.

3250970. SYMASKIN, Husqvarna, Optima 190 selectronic, 1900-talet.

Med tillbehör och kupa.
Höjd ca 28 cm
Bredd ca 37 cm
Djup ca 18 cm
Mått med kåpa, höjd ca 28 cm, ca 20x40 cm.

Bruksslitage, smuts.
Fungerade vid katalogiseringstillfället.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tillbehör och kupa.
Höjd ca 28 cm
Bredd ca 37 cm
Djup ca 18 cm

Bruksslitage, smuts.

Antal besök: 2 527