BYRÅ, Rokokostil, 1900-talets mitt.

325071. BYRÅ, Rokokostil, 1900-talets mitt.

Höjd 77 cm. Längd 89 cm. Bredd 45 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador. Sprickor. faner med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597