SOFFA, svart skinn, modern design.

3250432. SOFFA, svart skinn, modern design.

Längd 223 cm, innermått 157 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 638