ULRICA HYDMAN VALLIEN. Golvvas / Skulptur, glas, 7326011, Limited Edition 11/15, Kosta Boda. Signerad.

325025. ULRICA HYDMAN VALLIEN. Golvvas / Skulptur, glas, 7326011, Limited Edition 11/15, Kosta Boda. Signerad.

Handmålad dekor i form av ansikten och fåglar samt förgyllning. Signerad i dekoren. Begränsad upplaga som ej kom ut till försäljning.
Höjd 45,5 cm, bredd 24,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45,5 cm, bredd 24,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 840