Handmålad dekor i form av ansikten och fåglar samt förgyllning. Signerad i dekoren. Begränsad upplaga som ej kom ut till försäljning.
Höjd 45,5 cm, bredd 24,5 cm.
Höjd 45,5 cm, bredd 24,5 cm.