BESTICK, 24 st, Mappin & Smith, London.

3250041. BESTICK, 24 st, Mappin & Smith, London.

12 matknivar, längd ca 22 cm.
12 matgafflar, längd ca 19 cm.
I träetui.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 matknivar, längd ca 22 cm.
I träetui.

Antal besök: 322