EUGEN WIEDAMANN. Tenn punch potten. Art Deco & Bauhaus.

325003. EUGEN WIEDAMANN. Tenn punch potten. Art Deco & Bauhaus.

Ovoide punch runt 1920/30, botten botten stämpel E.W. Regensburg och symbol. Slev som en encore. Mått ca. H30 x B23cm.

Polerad, gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polerad, gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 3 280