325002. KOSTA BODA. Signerad vas, ”Sommerso Technik” i kristallint och grönt.
Liten vas signerad och numrerad ”Kosta 44/450" på botten i klart glas med droppformad inkludering i grönt. Mått ca. 14,5 x 13,5 x 5,5 cm.
Spår av användning på stativ och kropp.