TAVLA, teckning, porträtt av Gustav II Adolf, Signerad P. Kieth.

324986. TAVLA, teckning, porträtt av Gustav II Adolf, Signerad P. Kieth.

Mått 90 x 133 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 90 x 133 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 538