MIKROSKOP, 1800-tal.

MIKROSKOP, 1800-tal.
3249685. MIKROSKOP, 1800-tal.

I originallåda.
Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3249685. MIKROSKOP, 1800-tal.

I originallåda.
Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 423