TRÄLEKSAKER Lok med vagnar, vilstolar, kälkar med mera.

324962. TRÄLEKSAKER Lok med vagnar, vilstolar, kälkar med mera.

Lok 50 cm längd.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lok 50 cm längd.

Skador och slitage.

Antal besök: 740