SPELBORD, gustavianskstil, 1900-tal.

324959. SPELBORD, gustavianskstil, 1900-tal.

Spelbord betsad ek, gustavianskstil, 1900-tal
90 x 45 cm
Tot 90 x 90 , höjd 77 cm.

Bruksslitage, stötmärke, blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 45 cm
Tot 90 x 90 , höjd 77 cm.

Antal besök: 1 005