KARMSTOL, trä, skinn, 1900-talets andra hälft.

324923. KARMSTOL, trä, skinn, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd: 82 cm.

Bruksslitage med fläckar, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd: 82 cm.

Antal besök: 782