MINICROSS, 125cc, fabrikat okänt.

324922. MINICROSS, 125cc, fabrikat okänt.

Okänd tillverkare.
Motor märkt 125cc.

Slitage, skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Okänd tillverkare.
Motor märkt 125cc.

Antal besök: 1 385