HÖRNSKÅP, sengustaviansk 1800-tal.

324909. HÖRNSKÅP, sengustaviansk 1800-tal.

Räfflade dörrar, längd 78, bredd 52, höjd 196 cm.

Slitage, omfattande renoverat och kompletterat, lås saknas, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 092