BORDSUR, RADIO och BORDSLAMPA, 1970-tal.

32490. BORDSUR, RADIO och BORDSLAMPA, 1970-tal.

Bordslampor, 3 st, plast.
Radio, Philips.
Bordslampa, orange kupa.

Slitage, en bordslampa med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampor, 3 st, plast.
Radio, Philips.
Bordslampa, orange kupa.

Antal besök: 1 569