FLASKSKEPP, 6 st. 1900-tal.

FLASKSKEPP, 6 st. 1900-tal.
3248999. FLASKSKEPP, 6 st. 1900-tal.

Längd 29 cm -33 cm.
Bla, från Vin & Spritcentralen.
Äldre skonare (Esmeralda)
Antikt segelfartyg, detaljrikt 1925.

Bruksskick, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29 cm -33 cm.
Äldre skonare (Esmeralda)

Antal besök: 308