KALENDER, Volvo.

KALENDER, Volvo.
3248961. KALENDER, Volvo.

Höjd ca.33 cm, bredd ca.23 cm.

Färgfläckar, ytslitage, repor.

Tema

Månadsauktion januari

Gör en kostnadsfri värdering!
3248961. KALENDER, Volvo.

Tema

Månadsauktion januari

Antal besök: 767