SIDEBOARD, rokoko-stil, 1900/2000-tal.

324890. SIDEBOARD, rokoko-stil, 1900/2000-tal.

Höjd 74,5 cm. Längd 120 cm. Bredd 49 cm. 2 lådor.

Bruksslitage, repor, Spricka i skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 919