OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Akvareller på siden, 10 stycken, Blommor och insekter, Kina, 1800-1900-tal.

324889. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Akvareller på siden, 10 stycken, Blommor och insekter, Kina, 1800-1900-tal.

30,5 x 25,5 cm.

Ej inramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

30,5 x 25,5 cm.

Ej inramade.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 077