LJUSSTAKE, plast och trä, 1900-tal.

3248783. LJUSSTAKE, plast och trä, 1900-tal.

Total höjd ca 39 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 39 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 272