SIDEBOARD, Gute Art Design, G.A.D, samtida, märkt.

3248782. SIDEBOARD, Gute Art Design, G.A.D, samtida, märkt.

Ek, skåpsdörrar med frostat glas.
Mått ca 72, 212x45 cm.

Bruksslitage, bakstycke med hål, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 72, 212x45 cm.

Antal besök: 1 000