GIANCARLO PIRETTI. Stolar, ett par, modell "DSC 106", Castelli.

3248375. GIANCARLO PIRETTI. Stolar, ett par, modell "DSC 106", Castelli.

Stapelbara och ihopfästningsbara Rygghöjd 76 cm
Sitthöjd 48 cm.

Slitage, färgrester, smärre skador, smuts, båda saknar fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 48 cm.

Antal besök: 561