SNEDKLAFF MED VITRINÖVERDEL, rokokostil, enligt uppgift Åhmells möbler, 1900-talets slut.

32481. SNEDKLAFF MED VITRINÖVERDEL, rokokostil, enligt uppgift Åhmells möbler, 1900-talets slut.

Betsad furu. 3 lådor, skrivklaff, vitrin del med tre hyllplan.
Längd 97, bredd 52, höjd 184 cm.
Nycklar finns.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar finns.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 963