MÅNSKENSAMPEL, glas och mässing, 1800-talets slut.

324801. MÅNSKENSAMPEL, glas och mässing, 1800-talets slut.

Opalinglas i rosa med vitt underfång. Hissanordning.
Höjd ca 76 cm inklusive kedjor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 915