VÄGGUR, Westerstrand Töreboda, 1900-tal.

3247772. VÄGGUR, Westerstrand Töreboda, 1900-tal.

Dekorornament i form av bandrosett, pärlbård och kolonner. Höjd 61 cm, bredd 32 cm. Nyckel medföljer.

Slitage och skador. Stockholms Auktionsverk ger ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 676