BOKHYLLA, engelsk stil, 1900/2000-tal.

3247718. BOKHYLLA, engelsk stil, 1900/2000-tal.

Höjd 210 cm
Bredd 49,5 cm
Djup 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 210 cm
Bredd 49,5 cm
Djup 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 868