Göteborgs Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOLAR, 4 st, Ferdinand Lundqvist.
324768. KARMSTOLAR, 4 st, Ferdinand Lundqvist.
Grå klädsel.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Grå klädsel.
Slitage, repor.
Göteborgs Auktionsverk
1 450