BREVINKAST, proveniens posten Båstad 1960-tal.

324734. BREVINKAST, proveniens posten Båstad 1960-tal.

Bredd 53 cm
Höjd 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 53 cm
Höjd 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 255