Auktionsverket Engelholm
Övrigt
Övrigt
BREVINKAST, proveniens posten Båstad 1960-tal.
324734. BREVINKAST, proveniens posten Båstad 1960-tal.
Bredd 53 cm
Höjd 26 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bredd 53 cm
Höjd 26 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
920