BÅT, "Triss Jollen", Typ 3, ABC Fabrikerna Kungälv.

3246940. BÅT, "Triss Jollen", Typ 3, ABC Fabrikerna Kungälv.

Längd 420 cm.
Bredd 155 cm.
Märkt KLASSN.NR 2866.
Åror samt roder medföljer.

(EJ TRANSPORT).

Bruksslitage, väderrelaterat slitage.
Märken, repor, mindre skador.
Ej fullt genomgången.
Finns för genomgång på auktionshuset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 420 cm.
Bredd 155 cm.
Märkt KLASSN.NR 2866.
Åror samt roder medföljer.

(EJ TRANSPORT).

Märken, repor, mindre skador.
Ej fullt genomgången.

Antal besök: 1 570