ULLA PROCOPÉ. FAT, "Blå anemone" Arabia.

3246876. ULLA PROCOPÉ. FAT, "Blå anemone" Arabia.

Diameter ca 33,5cm.

Bruksslitage, repor.

Ulla Procopé (1921–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 33,5cm.

Bruksslitage, repor.

Ulla Procopé (1921–1968)

Antal besök: 906