KERAMIK, 3 delar, trol Aldo Londi, Bitossi. Italien.

324664. KERAMIK, 3 delar, trol Aldo Londi, Bitossi. Italien.

Vas/bordslampsfot, ytterfoder, cigarraskfat. Höjd ca 7,5-22 cm.

Slitage samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt nagg.

Antal besök: 1 505