SKINNJACKA, dammodell, Skinnskräddarn, Härnösand. 1970-tal. Strl. 36.

324657. SKINNJACKA, dammodell, Skinnskräddarn, Härnösand. 1970-tal. Strl. 36.

Figursydd modell med bälte och knäppning.
Bystmått ca 90 cm.
Midjemått 72 cm.
Rygglängd 69,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bystmått ca 90 cm.
Midjemått 72 cm.
Rygglängd 69,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 455